Barista Starbucks Baneasa

Detalii

Pozitie: Barista Oras: BUCHAREST Nume restaurant: Starbucks Bucuresti Baneasa Mall Adresa: Soseaua Bucuresti-Ploiesti, nr 42D, Mall Baneasa

Responsabilități:

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

- Asigura servirea tuturor clienților Starbucks, punând “clientul pe primul loc” si interacționând cu acesta

- Furnizează in permanenta băuturi de calitate, cafea boabe, si produse alimentare de calitate tuturor clienților, respectând toate standardele din punct de vedere al rețetelor si al modului de prezentare

- Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei

- Contribuie la instruirea noilor parteneri

- Recunoaște si încurajează realizările personale si ale echipei folosind metodele pe care compania le pune la dispoziție.

Experiența necesara:

- Experiența nu este necesara.

Cerințe:

- Atitudine pozitiva

- Abilitatea de a învață repede

- Puternice abilitați de comunicare si orientare către client

- Abilitate de a lucra in echipa

Pachet de beneficii:

-Salariu lunar de 1450, 1600 RON net dupa prima luna

-Tichete de masa in valoare aproximativa de 300 RON / luna

-Bonus lunar in funcție de performanta

-Dezvoltare profesionala

-Training de barista

-Abonament medical la clinica privata Regina Maria

-3 băuturi mărimea Tall zi/lucrata

-Discount pentru produsele Starbucks